Mamy: 26145 stron.
MENU

GRAFIK - grafika komputerowa - oferta grafika

GRAFIK - grafika komputerowa - oferta grafika Grafik komputerowy to ciekawy sposób na realizowanie twórczych pasji, który łączy w sobie chęć obcowania z pięknem z chęcią tworzenia i realizowania swoich wizji, pomysłów.

Grafika komputerowa to wymagający zawód, w którym należy łączyć wyczucie estetyczne z umiejętnościami technicznymi pozwalającymi przekładać własne pomysły na język programu graficznego. Pociąga to za sobą konieczność opanowania nie tylko oprogramowania ale też zaznajomienie się z różnymi technikami powielania (np. z technikami drukarskimi takimi jak np. offset, sitodruk, solvent, tampodruk itp.). Dopiero opanowanie wszystkich powyższych jak i zdobycie doświadczenia praktycznego pozwala na profesjonalną pracę w tej dziedzinie.

Na jednej ze stron internetowych można znaleźć portfolio grafika kreatywnego, który twórczo i z pasją tworzenia pochodzi do każdego projektu graficznego - www.danielnalepka.com Strona ta dostarcza reprezentatywną, obszerną próbkę prac graficznych podzielonych tematycznie na: webdesign, poligrafię i reklamę.

Oprócz portfolio zawiera też ciekawe informacje dotyczące grafiki komputerowej (np. poligrafii).

Strona skierowana jest do potencjalnych klientów chętnych do współpracy.

Szczegóły strony danielnalepka.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »