Mamy: 18462 stron.
MENU

Sagwiaz Rafał Gwiazdowski

Sagwiaz Rafał Gwiazdowski Firma "SAGWIAZ" s.c. jest firmą rodzinną z tradycjami. Działamy w różnych branżach od ponad 40 lat.

Firma wytwarza od 1990 r. koncentrat o nazwie STAROPOLSKA POLEWKA. Jest to KONCENTRAT CZERNINOWY. Staropolska polewka (czernina, jusznik) to nazwa zupy mającej wielowiekową tradycję na ziemiach polskich. Jako charakterystyczny składnik zawsze występuje w niej krew zwierzęca - może być kaczki, wieprzowa, gęsia (we Lwowie także z kury, a nawet z karpia).

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w handlu hurtowym drobiem mrożonym (ptactwo wodne). W ofercie posiadamy mrożoną kaczkę całą z podrobami oraz mrożone elementy z kaczki (porcja rosołowo - czerninowa, piersi, skrzydła, szyje, nogi).

Drób grzebiący i wodny pochodzi z najwyższej klasy stad rodzicielskich oraz zakładów wylęgu drobiu, gdzie ekologiczna hodowla, ubój i przetwórstwo prowadzone są pod stałym nadzorem weterynaryjnym, z zachowaniem bardzo wysokich standardów technologicznych. Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami drobiu, posiadającymi odpowiednie certyfikaty hodowlane. Zanim ich mięso znajdzie się na stołach naszych odbiorców, jest poddawane szeregowi badań, a następnie specjalistycznej, zgodnej z procedurami obróbce.

Szczegóły strony sagwiaz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »