Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Serwis historyczny

Serwis historyczny Powstały w zeszłym roku serwis historyczny Co Za Historia to miejsce zarówno dla pasjonatów tej dziedziny, jak i uczniów, których nudzi klasyczny, podręcznikowy wykład jednej, dominującej narracji. Znajdą oni tu bowiem teksty, które ukażą całe zróżnicowanie i złożoność wydarzeń z przeszłości. Autorzy poruszają te tematy w kompetentny sposób, dążąc do tego, by czytelnik w oparciu o zaprezentowane fakty wyrobił sobie własny pogląd na dany temat.

Wielkim niebezpieczeństwem są współcześnie fake newsy. W przypadku dyscyplin naukowych mają one swój odpowiednik w postaci pseudonaukowych teorii i poglądów, które diametralnie wypaczają obraz naszej przeszłości. Serwis historyczny Co Za Historia, zdając sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją przed nim w tym zakresie, stawia na promocję wartościowych monografii i publikacji książkowych, które w merytoryczny, a jednocześnie dość przystępny dla laika sposób prezentowałyby złożone problemy.

Serwis historyczny Co Za Historia stawia na nowoczesne kanały dotarcia do odbiorców, czyli media społecznościowe.To wymusza określony styl prezentacji wiadomości, a także konwencję graficzną. Pewnym wyzwaniem jest sprostanie tym wyzwaniom, przy jednoczesnym zachowaniu poprawności merytorycznej.

Szczegóły strony https://cozahistoria.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »