Mamy: 18518 stron.
MENU

Podstawy włoskiego

Podstawy włoskiego Włochy to kraj należący do Unii Europejskiej o wysoce rozwiniętej gospodarce (jest to dokładnie 35 925 USD na osobę na rok 2013). Dzięki położeniu, infrastrukturze, zabytkom, które przyciągają turystów i biznesy, jeszcze przez długi czas będzie to Państwo dla osób, które chcą dobrze zarabiać. Spójrz tylko na wskaźnik korupcji. Mimo iż jest on bardzo wysoki, nie przesądza o bankructwie Włoch. Ciągle jest to mocna gospodarka. Powodów do nauki języka włoskiego jest wiele, a powyżej przedstawiony argument to potwierdza. Plaże, góry, zabytki? Wszystko co zechcesz jest w zasięgu twojej ręki!!!

Nauka włoskiego to jedyna realna przeszkoda, aby przeprowadzić się do bogatych Włoch. O ile łatwo jest nauczyć się wymowy języka, o tyle gramatyka języka włoskiego może sprawiać problemy. Niestety w języku polskim rzadko spotkamy dobrej jakości pomoce naukowe. Jak dotąd jedynym wyjściem były drogie prywatne lekcje od osób, które często były niedokształcone i ich wiedza pochodziła tylko z "praktyki". Z tego względu powstały podstawywloskiego!!

Podstawywloskiego.pl to strona edukacyjna, która oferuje kurs włoskiego na poziomie podstawowym całkowicie za darmo! Znajdziesz u nas wartościowe komentarze, listy słówek w języku włoskim, czy wymowę słówek i zdań użytych w lekcjach. Jeśli już nauczysz się wszystkiego, będziesz mógł podszkolić swoją znajomość języka poprzez naukę gramatyki - o której też piszemy! Sprawdź naszą stronę! Wszystkie lekcje możesz obejrzysz za darmo, nie podajesz maila, nie ściągasz pdf'ów. Wejdź i ucz się języka!

Szczegóły strony podstawywloskiego.pl:

Komentarze:

  • Patrycja » (raport)

    Super strona! To chyba pierwszy tak rozbudowany portal włoskiego. Autor bardzo miły i może nie szybko, ale odpowiada na wszystkie komentarze. Super

    Data dodania: 30 05 2017

Dodaj swój komentarz »