Mamy: 26147 stron.
MENU

Oświetlenie Spotline

Oświetlenie Spotline El-Meco.pl to bogato zorganizowany sklep elektryczny. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, hurtowników, a także brygad instalacyjnych. W asortymencie sklepu występuje wiele tysięcy doskonałych artykułów wywodzących się od takich znanych producentów jak: Lapp Kabel, Legrand oraz Ensto. Nasz sklep specjalizuje się w specjalistycznej sprzedaży takich produktów jak: przewody, osprzęt instalacyjny, szafki. W bieżącej sprzedaży mamy także produkty z kategorii automatyka przemysłowa, oświetlenie spotline, opaski, xcomfort oraz oświetlenie LED.
W naszym sklepie dużym zainteresowaniem cieszą się także przedmioty z sekcji takich jak: grzejniki, osprzęt odgromowy, a także narzędzia i mierniki. W kategorii kable i przewody do wyboru są przewody sterownicze oraz przewody ognioodporne. W sekcji kable bez problemu odszukacie u nas Państwo również takie artykuły jak: lapp kabel czy kabel ziemny miedziany. Wiele ciekawych przedmiotów mamy także w dziale oświetlenie. To właśnie tu można znaleźć lampy ścienne i lampy wiszące. Zapraszamy Państwa także do przeglądania działów z promocjami i nowymi produktami.
Przeprowadzanie zakupów w sklepie elektrycznym jest wyjątkowo proste. Zamówienia należy nadsyłać przez formularz lub na adres naszej poczty. Kolejno my wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia. Za zakupy można płacić w postaci przedpłaty albo pobrania przy odbiorze. Zamówione towary wysyłamy sprawdzonym kurierem lub za pomocą Poczty Polskiej. Przedmioty o wartości przewyższającej 1000 zł wysyłamy nieodpłatnie. Dostawa trwa od 1 do 7 dni roboczych.

Szczegóły strony www.el-meco.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »