Mamy: 26110 stron.
MENU

Lava i Olimp pellets - wybieraj najlepszy pellet!

Lava i Olimp pellets - wybieraj najlepszy pellet! Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej związanej z pelletem drzewnym. Firma Stelmet od wielu lat zajmuje się produkcją architektury drewnianej, a od kilku lat także produkcją nowoczesnego ekologicznego paliwa w postaci biomasy drzewnej, czyli pelletu.
W naszych zakładach produkowane są wysokiej klasy pelety drzewne w dwóch rozmiarach – 6 mm i 8 mm. Pakujemy je w bardzo wygodne i praktyczne worki, dzięki czemu paliwo łatwo się przechowuje, a sam pellet w czasie przechowywania nie ulega zniszczeniu. Z taśm produkcyjnych firmy Stelmet schodzą dwie linie produktów: pellet Lava oraz pellet Olimp. Nasze pellety drzewne charakteryzują się bardzo wysoką jakością, gwarantowaną między innymi przez proces produkcji i sprawdzony dobrej klasy surowiec. Do produkcji pellet używamy wyłącznie drewna drzew iglastych, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców.
Zależy nam na tym aby nasz pellet był źródłem cennej ekoenergii – włączamy się w liczne działania na rzecz środowiska naturalnego, a i sam nasz zakład produkuje na potrzeby własne zieloną energię! Zapraszamy na stronę internetową polskiego producenta pelletu – firmy Stelmet. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji!

Szczegóły strony www.polishpellet.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »