Mamy: 18526 stron.
MENU

TM Technologie - oświetlenie ewakuacyjne

TM Technologie - oświetlenie ewakuacyjne Spółka TM Technologie powstała w 2002r., w trakcie kilkuletniego prosperowania udało nam się zostać jednym z największych producentów świateł ewakuacyjnych i awaryjnych oraz sprzętu do zastosowania w technice oświetleniowej. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój i nowoczesność, dlatego dostarczamy naszym konsumentom najlepsze produkty, które od lat są najnowszymi standardami w technikach oświetleniowych.

Niezwykle znaczącym momentem do technik oświetlenia było opracowanie przez specjalistów spółki TM Technologie w 2005 roku innowacyjnego systemu do monitorowania oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego DATA-S, która stanowi zastępstwo dla systemu centralnej baterii. Daje gwarancję obszerniejszej kontroli systemów rozproszonych, łatwość obsługi oraz doskonałe bezpieczeństwo w przypadku pożaru.

Skorzystanie nowoczesnej technologii XXI wieku sprawia, iż następne wyroby z serii DATA-S wzbudzają zainteresowanie ze strony naszych klientów.

Firma TM Technologie nie ogranicza się tylko do granic kraju, nasze produkty są również wysyłane do krajów na całym świecie.

Szczegóły strony www.tmtechnologie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »