Mamy: 25915 stron.
MENU

SANTI Dorota Kaleta: Producent palet

SANTI Dorota Kaleta: Producent palet SANTI Dorota Kaleta to producent palet drewnianych, jednorazowych i przemysłowych. Specjalizujemy przede wszystkim w dystrybucji palet o wymiarach 1200x800 mm z rożną konfiguracją desek wierzchnich na blacie palety.

Podstawą działania naszej firmy jest realizacja palet zgodnie z przesłaną przez potencjalnego klienta specyfikacją. Ponadto należy wspomnieć, że utrzymujemy ciągły zapas palet 1200x800 mm w trzech klasach jakościowych - pozwala to na nawiązanie natychmiastowej współpracy na zasadach Just In Time.

SANTI produkcja palet oferuje najwyższe standardy jakości i obsługi klienta. Nasi konsultanci czekają na Państwa zapytania - indywidualne podejście do każdego kontrahenta sprawia, że spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających zleceniodawców. Stawiamy na długofalową współpracę - wielu klientów naszej firmy towarzyszy nam od początków jej działalności. Ukazuje to jak solidnym partnerem biznesowym jest i może stać się nasza firma dla Państwa przedsiębiorstwa.

Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne i transportowe. Wszystko to w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą tworzy solidny mechanizm mogący sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kooperantów. Zakład produkcyjny mieści się w Lututowie w województwie Łódzkiem nieopodal drogi ekspresowej S8 - stwarzając tym samym niezwykle korzystne warunki współpracy z naszą firmą.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem - każda paleta wykonywana jest przez z nas z odpowiednią starannością przez co cechuje ją precyzja wykonania i wysoka jakość.

Zapraszamy do współpracy!
SANTI: Produkcja palet

Szczegóły strony www.santi-palety.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »