Mamy: 25607 stron.
MENU

Pracownicy Budowlani

Pracownicy Budowlani Pracownicy budowlani Sp. z o.o. to firma z 11 letnim doświadczeniem w rekrutacji Pracowników. Naszą jedyną, flagową usługą jest rekrutacja Pracowników w branży budowlanej. Usługa ta polega na wyszukiwaniu na rynku pracy Kandydatów na stanowiska fizyczne (Elektromonter, Cieśla, Zbrojarz, Murarz, Spawacz, Monter, itp.) jak i specjalistyczne (Kosztorysant, Inżynier, Kierownik budowy, Dyrektor kontraktu). Tylko w zeszłym roku udało nam się zrekrutować ponad 2200 Pracowników. Działamy na terenie całej Polski, a także za granicą.


Współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, dla których zrekrutowaliśmy ponad 8 tys. Pracowników budowlanych zarówno fizycznych, jak i kadrę zarządzającą. Obsługiwaliśmy największe inwestycje budowlane w Polsce – budowa Autostrady A2 na EURO 2012, Trasy Toruńskiej w Warszawie, prace na KGHiM w Głogowie, Elektrowni w Opolu, Elektrociepłowni Żerań, Siekierki, budowa Dworca Łódź Fabryczna i wiele innych.


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Polecamy również rejestrację poprzez formularz w zakładce BAZA KANDYDATÓW, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco informować Cię o nowych ofertach pracy, odpowiadających posiadanym kwalifikacjom zawodowym.

Szczegóły strony pracownicybudowlani.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »