Mamy: 26145 stron.
MENU

Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom

Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Biuro Ochrony Biznesu GROM działa na polskim rynku od 1992 roku. Jego działania obejmują ochronę fizyczną osób oraz mienia, konwojowanie oraz projektowanie, montaż i obsługę systemów alarmowych. Zajmuje się także szkoleniem i nauczaniem pracowników ochrony. Firma GROM swoim działaniem obejmuje całą Polskę.

W ofercie podstawowej biuro ochrony posiada profesjonalną ochronę osób i mienia. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikację oraz wyposażeni są w środki łączności i uzbrojenie potrzebne do wykonywania powierzonych zadań. Każdy pracownik oprócz wykształcenia, jest przebadany pod katem sprawnościowym oraz psychologicznym. Kolejną usługą świadczona przez firmę jest konwojowanie oraz przechowywanie wartości. Pieniądze przewożone są pojazdami do tego celu przystosowanymi i z zabezpieczeniem agentów odpowiednio uzbrojonych i wyposażonych.

W biurze projektowane są także systemy alarmowe dopasowane do potrzeb indywidualnych klientów. Zatrudnieni elektronicy projektują efektywnie działające i niezawodne systemy alarmowe. Serwis oraz monitoring obiektów działają całą dobę, tak aby zapewnić jak najlepszą ochronę. Gdy w centrum dowodzenia odebrany zostanie sygnał z chronionego obiektu operator natychmiast powiadamia odpowiednie służby.

Szczegóły strony www.grom-ochrona.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »