Mamy: 14448 stron.
MENU

Http://gestalt.poznan.pl

Http://gestalt.poznan.pl Na witrynie gestalt.poznan.pl pacjent zdobędzie podstawowe informacje o terapeucie świadczącym pomoc. Praktyka oferuje psychoterapię krótkoterminową bądź długoterminową.
Pomoc w całości opiera się na metodzie Gestalt, która pomaga w lepszym poznaniu siebie poprzez zwiększanie i poszerzanie własnej świadomości oraz uczenie się nowych działań i zachowań. Psychoterapia Gestalt znajduje zastosowanie zarówno w przypadku osób o zdiagnozowanej dolegliwości psychiatrycznej jak również adeptów rozwoju, poznawania siebie i zwiększania własnych możliwości.
Forma pomocy jest starannie ustalana i uwzględnia potrzeby jak i gotowość klienta do udziału w poważnym przedsięwzięciu, jakim jest psychoterapia.
Po pomoc do prezentowanej praktyki zgłasza się także wiele osób, których jakość życia jest zadowalająca i żaden klinicysta nie dopatrzyłby się u nich nieprawidłowości. A jednak szukają czegoś więcej: umiejętności czerpania radości z drobnych zdarzeń, głębszych relacji z bliskimi, poczucia sensu we wszystkim, co ich spotyka. W tym także może pomóc psychoterapia.


Szczegóły strony gestalt.poznan.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »