Mamy: 25365 stron.
MENU

Klinika Medycyny Estetycznej Genesis

Klinika Medycyny Estetycznej Genesis Krakowska Klinika Medycyny Estetycznej Genesis to nowoczesne miejsce, którego misją jest wdrażanie nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie laseroterapii, proktologii oraz medycyny regeneracyjnej i estetycznej. Za sukcesem Kliniki stoi grupa wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy z wielką dokładnością i starannością wykonują szereg zabiegów i działań upiększających. Wśród najbardziej popularnych i cenionych terapii znajdują się:
- kriolipoliza,
- flebologia,
- laseroterapia,
- liposukcja,
- lifting nićmi,
- peeling,
- mezoterapia i wiele innych.
Innowacyjny oraz stale rozwijający się salon medycyny estetycznej wyróżnia się wieloma pozytywnymi aspektami. Zabiegi liposukcji, lipomodelingu czy ginekologii estetycznej wykonywane są w sposób bezbolesny, całkowicie bezpieczny i komfortowy dla każdego pacjenta.
Specjalnością Kliniki jest również wykonywanie niestandardowych, ciężkich oraz trudnych zabiegów w zakresie schorzeń układu naczyniowego, owrzodzenia żył, przewlekłych, niegojących się ran czy obrzęków tłuszczowych.
Wszelkie działania wykonywane przez fachowców uprzednio analizowane są przez grupę specjalistów, jak również omawiane z pacjentem.
Cały zespół dokłada wszelkich starań, by każda wizyta była przyjemna, rozmowy i czynności prowadzone w przyjaznej atmosferze, z jednoczesnym widocznym profesjonalizmem.
Gabinet medycyny estetycznej Genesis to miejsce, w którym stacjonują wykształceni i cenieni lekarze oraz terapeuci. Liczna kadra posiada fachowców m.in. z dziedzin:
- chirurgii,
- trychologii,
- fizjoterapii,
- osteopatii,
- dietetyki,
- proktologii,
- medycyny estetycznej,
- dermatologii.
Podczas wszelkich zabiegów wykorzystywany jest nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który zapewnia niską inwazyjność wykonywanych działań, jak również wysoką skuteczność terapii.

Szczegóły strony https://klinikagenesis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »