Mamy: 25860 stron.
MENU

Ekskluzywne włączniki i kontakty dotykowe, Livolo

Ekskluzywne włączniki i kontakty dotykowe, Livolo Odpowiedni dobór światła jest bardzo ważny dla prawidłowego korzystania z każdego wnętrza. Dobrze dobrane oświetlenie
podkreśli charakter wnętrza oraz nada mu niepowtarzalny charakter. Dzięki nowoczesnym włącznikom elektronicznym możliwe jest sterowanie nie tylko poszczególnymi źródłami światła jak również całymi obwodami elektronicznymi. Zarówno kontakty jak i włączniki posiadają jeden design przez co świetnie komponują się z całością.

Zajmujemy się sprzedażą włączników dotykowych oraz kontaktów dotykowych dla domów, apartamentów i nowoczesnych biur.Nasze produkty posiadają oryginalny design, świetne wykonanie i idealnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.
Najczęściej nasze produkty są stosowane do:
- sterowanie oświetleniem leedowym,
- sterowanie oświetleniem tradycyjnym,
- podświetlenia pomieszczeń i części wspólnych (np przedpokój),
- podświetlenia schodów,

Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania nimi przez pilota lub iPhone'a. W naszym serwisie prezentujemy szczegółowo przykładowe rozwiązania oraz możliwość ich wykorzystania w praktyce. Do każdego zestawu możliwe jest dokupienie odpowiedniego pilota lub możliwość sterowania telefonem komórkowym.


Dzięki specjalnym modułom możliwe jest opracowanie naprawdę efektownego sytemu sterowania oświetleniem oraz poszczególnymi obwodami elektrycznymi. Same włączniki zostały wykonane z dobrej jakości szkła dzięki czemu świetnie prezentują się na każdej powierzchni

Szczegóły strony www.kontakty-dotykowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »