Mamy: 24996 stron.
MENU

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy | www.iaml.com.pl

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy | www.iaml.com.pl Usługi iAML oferowane przez Incaso Group są odpowiedzią na polskie wymaganie prawne dla firm, jakim jest przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed oszustwami, a także uniknąć ewentualnego posądzenia o działania bezprawne - skorzystaj z naszych usług i podejmij odpowiednie działania.
Jednorazowa usługa doradcza wspiera klienta w procesie dostosowania jego działalności do wymogów prawnych. Przygotowujemy razem z klientem kompletną dokumentację zgodną z ustawą, wspierając przygotowania do ewentualnych kontroli i rozwiązując bieżące problemy. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy z iAML to również usługa stała. Ten rodzaj współpracy polega nie tylko na przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, ale także wsparciu klienta w codziennych firmowych czynnościach - tj. rejestrowanie transakcji, analiza i ocena ryzyka transakcji czy zawieranie nowej umowy z klientem. Korzystając z naszych porad dowiesz się, w jaki sposób prowadzić wszystkie działania zgodnie z obowiązującymi przepisami. Taka wiedza z pewnością przyda się w kontekście możliwych kontroli.
Jeśli uważasz, że przeciwdziałanie praniu pieniędzy to dla Ciebie problem - sprawdź naszą stronę i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Szczegóły strony https://www.iaml.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »