Mamy: 24432 stron.
MENU

Mariuszkowalczyk.eu | rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching

Mariuszkowalczyk.eu | rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching Rozwój osobisty, tak w zakresie psychologicznym jak i holistycznym jest niezwykle ważnym elementem na drodze do zwiększania szczęścia i świadomości każdego człowieka. Mariusz Kowalczyk to ekstrawertyk, który od wielu już lat jest autorem bloga o rozwoju osobistym. Dzieli się w nim swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie psychologii pozytywnej, motywacji, zarządzania czasem, map myśli, inteligencji emocjonalnej czy komunikacji interpersonalnej.

Mariusz Kowalczyk na prowadzonym przez siebie blogu piszę przede wszystkim o psychologii osiągnięć oraz tym w jaki sposób radzić sobie z emocjami. W swoich artykułach podaje często wiele ćwiczeń i narzędzi psychologicznych aby jego czytelnicy z przeczytanych artykułów psychologicznych mogli czerpać jak najwięcej korzyści. Jednym z częstych tematów pojawiających się na blogu jest temat zarządzania czasem. Mariusz Kowalczyk podpowiada w jaki sposób radzić sobie z uciekającymi dniami, jak zarządzać sobą w czasie, a także uczy konkretnych umiejętności: pokazuje czym jest matryca eisenhowera czy zdradza tajniki techniki pomodoro.

Kolejnym z tematów jaki często pojawia się na blogu jest temat radzenia sobie z emocjami. Autor nie tylko uczy swoich czytelników zarządzania emocjami, daje im także rozwiązania i sposoby na radzenie sobie z emocjami, uczy rozpoznawania emocji czy inteligencji emocjonalnej zwanej też dojrzałością emocjonalną. Zarządzanie emocjami, a także umiejętność radzenia sobie z nimi to w dzisiejszych czasach ważny element rozwoju osobistego. Każdy pasjonat psychologii pozytywnej, rozwoju osobistego czy poszukiwacz motywacji powinien zgłębić obszar tej wiedzy.

Mariusz Kowalczyk jest certyfikowanym coachem ICF, zajmuje się life coachingiem, a także prowadzi szkolenia biznesowe dla firm i przedsiębiorców prywatnych. Mariusz swoje trenerskie doświadczenie zdobywał na kursach i warsztatach dzięki czemu może nazwać siebie prawdziwym praktykiem rozwoju osobistego.

Szczegóły strony mariuszkowalczyk.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »