Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Warsztaty dla kobiet

Warsztaty dla kobiet Praktyka prowadząca następujące formy wsparcia psychologicznego: psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska (również dla par, w tym homoseksualnych) oraz terapia grupowa. Poza terapią w ramach praktyki prowadzone są zajęcia edukacyjne w obszarze m.in. rozwiązywania konfliktów, seminaria psychologiczne oraz warsztaty dla kobiet jednodniowe i wielodniowe.

Wszystkie rodzaje warsztatów i psychoterapii - psychoterapia małżeńska, indywidualna, grupowa - opierają się na psychologii procesu (z ang. Process Oriented Psychology, Process Work), podlegają regularnej superwizji i prowadzone są w zgodzie z zawodowym kodeksem psychoterapeuty. Obszarami pracy mogą być: stany lękowe, problemy w pracy, stany bardzo obniżonego nastroju, konflikty w relacjach, tematy związane z kobiecością czy psychologiczne aspekty symptomów fizycznych.

Terapia i seminaria kierowane są do ludzi rozmawiających po polsku, angielsku (psychotherapy and counseling) lub szwedzku. Na stronie można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami o terapii i terapaucie. Warsztaty i psychoterapia prowadzone w samym centrum Warszawy lub jako zajęcia wyjazdowe.

Szczegóły strony agnieszkaserafin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »