Mamy: 25860 stron.
MENU

Ryż basmati

Ryż basmati Długoziarnisty ryż basmati Karoon - jeden z najszlachetniejszych ryżów dostępnych w Polsce i za granicą. Uprawiany tymi samymi metodami od setek lat u podnóży Himalajów. Nawadniany krystalicznie czystą, górską wodą prosto z lodowców. Nie jest on modyfikowany genetycznie (bez GMO), nie zawiera glutenu oraz pestycydów. To sprawia, że może być wykorzystywany w kuchni przez osoby nie mogące jeść glutenu lub cukrzyków. Ryż basmati Karoon jest wysoko wydajny energetycznie, zawiera białko i niezbędne aminokwasy. To sprawia, że jedzą go najlepsi sportowcy.

Posiada liczne badania laboratoryjne potwierdzające jego wszystkie właściwości.

Na naszej stronie znajdziecie zarówno podstawowe informacje na jego temat jak również ciekawe przepisy dla smakoszy oraz kucharzy. Nasze przepisy zawierają zarówno potrawy mięsne jak i bez mięsne dedykowane dla wegetarian i wegan.

Ryż basmati to dziś coraz bardziej powszechny składnik różnych dań. Bez względu na to czy chcesz zjeść pożywne śniadanie, obiad czy kolację. Ryż basmati Karoon świetnie nada się do każdego typu posiłku. Jest lekkostrawny dlatego mogą go jeść osoby z problemami trawiennymi.

Jeśli zajmujesz się sprzedażą detaliczną lub hurtową produktów spożywczych i chcesz rozszerzyć posiadany asortyment o najwyższej klasy ryż basmati - zadzwoń do nas lub napisz maila/wyślij zapytanie formularzem. Dostarczamy dowolne ilości ryżu. Począwszy od niedużych zamówień i przesyłek np. 10-20 kg po kilka ton.

Szczegóły strony ryz-basmati.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »