Mamy: 25824 stron.
MENU

Pracownia protetyczna Wrocław

Pracownia protetyczna Wrocław MERITUM Dental Lab to dynamicznie rozwijący się wrocławski gabinet techniki protetycznej. Od momentu założenia pracowni wykonujemy dla współpracujących z nami stomatologów pełny asortyment prac protetycznych. Staramy się wciąż rozwijać nasze propozycje wykonania prac protetycznych o nowe technologie z zakresu techniki protetycznej. W naszej pracowni działamy na najnowocześniejszym sprzęcie, ale też cały czas zapewniamy rozwój kadry. Oferujemy wykonanie pełnego zakresu prac protetycznych zgodnie z najbardziej wymagającymi normami przy wykorzystaniu materiałów renomowanych i sprawdzonych firm. Nasze prace cechuje bardzo wysoka staranność wykonania, a ostatecznym celem naszej współpracy z dentystami jest zawsze usatysfakcjonowany Pacjent.

Nasze prace protetyczne, wśród nich na przykład korony i mosty porcelanowe, opracowujemy przy wykorzystaniu powszechnie uznanych na rynku technologii. Opracowujemy je z wykorzystaniem zarówno klasycznych technik, między innymi - napalanie lub podbudowy metalowe, ale stosujemy także najnowsze techniki. Nowością oferowanym w pracowni MERITUM Dental Lab system ceramiczny e.max dostarczany przez firmę Ivoclar.

Znajdujemy się w gronie niewielu pracowni, które poddały się rejestracji URPL rejestracji URPL. Fakt ten zaświadcza o jakości naszych prac i usług i zarazem umożliwia dołączenie do każdej oddanej pracy stosowny certyfikat zgodności Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Naszą ofertę adresujemy głównie do wrocławskich i dolnośląskich Stomatologów.

Proponujemy też w zakresie ruchomych protez zatrzaski półprecyzyjne OT Cap Rhein 83 oraz zatrzaski CEKA Revax. Oba systemy różnią się os siebie ceną, oraz metodą produkcji jak również późniejszego regulowania.

Serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej stronie, by lepiej poznać naszą ofertę i obejrzeć galerię prac i rozpocząć naszą korzystną współpracę.

Szczegóły strony meritumdental.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »