Mamy: 25664 stron.
MENU

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia Niniejszym prezentujemy stronę internetową poradni dietetycznej pod nazwą MagiaZdrowia.com.pl. W ramach swoich działań nasz gabinet dietetyczny oferuje wsparcie i pomoc wszystkim tym, którzy pragną schudnąć, utrzymywać swoją wagę, ale też takim osobom, dla których ważnym celem jest zdrowe zwiększenie swojej wagi. Dietetyk Magii Zdrowia tworzy racjonalne plany żywieniowe i układa pyszne jadłospisy. Jednak najważniejsza kwestia to nie jest doskonały jadłospis, tylko stopniowa, ale efektywna zmiana nawyków żywieniowych, do czego dążymy krok po kroku razem z pacjentem.

Szczegóły strony magiazdrowia.com.pl:

Komentarze:

  • Jolka » (raport)

    Bardzo sobie chwalę wizytę we Wrocławiu w poradni dietetycznej Magia Zdrowia. Bardzo miła dietetyk, profesjonalne podejście i widac duże doświadczenie. Efekty ułożonych jadłospisów były widoczne już po 2 miesiącach. Moja opinia jest bardzo dobra i jestem bardzo zadowolona z tej dietetyczki. Mogę polecić ją każdemu.

    Data dodania: 08 04 2018
  • Kasia » (raport)

    Jestem pod wrażeniem Pani dietetyk z poradni dietetycznej magia zdrowia z Wrocławia. Bardzo miły kontakt, wiele empatii i zrozumienia. Po czterech miesiącach schudłam kg! To bardzo dużo według mnie. Jestem bardzo zadowolona a moja opinia jest jak najlepsza. Polecam Panią Dietetyk z Wrocławia :)!.

    Data dodania: 22 02 2020

Dodaj swój komentarz »