Mamy: 25561 stron.
MENU

Medicogen

Medicogen Koniecznie musisz wykonać badania na ustalenie ojcostwa? Obojętnie czy chcesz to zrobić dla własnej wiadomości czy musisz wykonać je, ponieważ takie jest orzeczenie sądu w laboratorium Medicogen możesz je to zrobić.
Laboratorium wykonuje testy zarówno na indywidualne zlecenia, jak i testy sądowe. Oba przypadki znacznie różnią si od siebie. Pierwszą z różnic jest to, ze do badania prywatnego może przystąpić tylko dziecko oraz ojciec i potrzebne są ich wymazy z błony śluzowej policzka, tudzież mikroślady, do których zaliczyć możemy chociażby krew, wydzielinę z nosa czy włosy. Jeśli chodzi o badania sądowe to do badania przystępuje zarówno matka, potencjalny ojciec, jak i dziecko. Badania sądowe przeprowadzane są tylko i wyłącznie na podstawie pobrania wymazu z policzka i muszą być wykonane w laboratorium po sprawdzeniu dokumentów tożsamości.
Oba badania przeprowadzane są taką samą metodą i wyniki posiadają taką samą sprawdzalność. Jeśli chodzi o wykluczenie ojcostwa to laboratorium genetyczne gwarantuje sprawdzalność badania, w 100% jeśli chodzi natomiast o potwierdzenie ojcostwa to jest ono pewne w 99,99%.
Już dziś możesz uzyskać więcej informacji na ten temat. Wystarczy, że odwiedzisz witrynę internetową laboratorium genetycznego Medicogen i dowiesz się więcej na temat tego, jak wygląda pobieranie próbki, ile kosztuje badanie oraz jak odpowiednio się do niego przygotować.
Badania w laboratorium Medicogen posiadają odpowiednią certyfikację oraz akredytację. Zapraszamy po więcej informacji na stronę www laboratorium.

Szczegóły strony medicogen.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »