Mamy: 25909 stron.
MENU

Manicure Lublin

Manicure Lublin Firma, którą mamy przyjemność Ci zaprezentować oferuje wszystkim klientom manicure i pedicure Lublin wykonywany na jak najwyższym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że paznokcie uzupełniają całą stylizację i dlatego też, muszą być zdrowe, zadbane oraz modne. Skorzystaj z naszej oferty, odwiedź nasz salon i ciesz się modnym wzornictwem. A jeśli nie będziesz wiedzieć jaki kolor jest najmodniejszy w danym miesiącu, to nasze ekspertki na pewno Ci podpowiedzą. Wspólnie wybierzcie kolorystykę i dodajcie modne wzory.
Dobrze wystylizowane paznokcie to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, dodają wdzięku i pewności siebie. Tradycyjny manicure utrzymuje się dzień lub dwa, natomiast wykonany u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, stosowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi sprawia że efekty się lepsze.
Manicure hybrydowy to metoda w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany lampą UV. Zabieg polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa utrwalana jest lamą UV, całość utrzymuje się ok 3 tygodni.
Etapy zabiegu to usunięcie skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie naturalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można rozpocząć nakładanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Wiele kobiet chciało by mieć piękne długie paznokcie, lecz niecierpliwi ich powolny proces zapuszczania. Doskonałym rozwiązaniem jest wtedy wykonanie manicure żelowego. Taki zabieg można wykonać na naturalnych długich paznokciach jak również na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku nakłada się specjalny tips który wydłuża paznokieć.
Manicure żelowy inaczej zwany modelowaniem metodą światłoutwardzalną, bardzo dokładnie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

Szczegóły strony paznokcie-lublin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »