Mamy: 18465 stron.
MENU

Centrum Dobrej Terapii - ośrodek pomocy psychologicznej

Centrum Dobrej Terapii - ośrodek pomocy psychologicznej W naszym Centrum Dobrej terapii dokładamy wszelkich starań by udzielić pomocy w zakresie psychiatrii, psychoterapii i pomocy psychologicznej. Podejmujemy się terapii zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasi wykwalifikowani specjaliści gwarantują Państwu nie tylko wysoki poziom merytoryczny oferowanych usług, lecz także zatroszczą się o komfortową atmosferę spotkań. W ramach Centrum Dobrej Terapii można zasięgnąć porady neuropsychologa, seksuologa czy terapeuty uzależnień. Każdy nasz pacjent traktowany jest mocno indywidualnie i z dużą dozą empatii, doskonalewiemy jak ważne jest swobodne samopoczucie osoby szukającej u nas pomocy. Do wyboru pacjenci mają terapię indywidualną, bądź grupową.

Z naszą pomocą jesteś w stanie rozwiązać problemy i odmienić swoje życie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W tym samym miejscu znajdą Państwo Znajda tam państwo również dokumenty z wiedzą psychologiczną, którą chcemy się przekazać wszystkim zainteresowanym.

Szczegóły strony centrumdobrejterapii.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »