Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Figurki alabastrowe

Figurki alabastrowe Gustownie wykonane figurki [/b]z białego alabastru[/b] są bez wątpienia unikalnymi i wyjątkowymi ozdobami każdego wnętrza. Pekinie wykonane z jednego bloku alabastru prezentują się okazale na wszelkiego rodzaju komodach, pólkach segmentów czy też stołach i biurkach. Największe rzeźby alabastrowe wykonane zostały z 2-3 części jednolitych bloków alabastrowych.
Figurki i rzeźby w dużej mierze przedstawiają oblicza mitycznych herosów, mitologicznych bogiń, jak również powszechnie znanych i cenionych ludzi jak np. Jan Sebastian Bach, Czajkowski i wielu innych.
Wszystkie produkty z alabastru dostępne w sklepie Wersa produkowane są przez greckich rzemieślników skąd tez są sprowadzane. Rzeźbione wprawnymi dłońmi miłośników tej formy sztuki oraz absolwentów tamtejszych Akademii Sztuk Pięknych. Rzeźby z alabastru urzekają i zachwycają, gdyż zadbano w nich o możliwie największe odwzorowanie szczegółów. Wyraziste twarze, jak również perfekcyjnie wyrzeźbione dłutami postacie sprawiają wrażenie żywych postaci zatrzymanych w ruchu.
kunsztownie wykonane i wyraziste figurki z alabastru mogą być również wspaniałym prezentem na wszelkiego rodzaju okazje typu śluby, urodziny, imieniny oraz formą podziękowania, która na pewno zostanie doceniona.

Szczegóły strony www.wersa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »