Mamy: 26145 stron.
MENU

WPdesk - wtyczki WooCommerce

WPdesk - wtyczki WooCommerce WooCommerce jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych wtyczek, która daje Ci możliwość szybkiej zmiany Twojego WordPressa w pełnoprawną zakupową platformę e-commerce. Wtyczka ta posiada kilka użytecznych i ciekawych funkcjonalności: oprócz podstawowych funkcji sklepu, spełnia też najwyższe standardy bezpieczeństwa narzucone przez WordPress, umożliwia nagradzanie swoich użytkowników w zamian za recenzję, daje im możliwość kalkulowania wszelkich kosztów wysyłki za pomocą zintegrowanego kalkulatora, zezwala na udzielanie rabatów klientom, którzy podzielą się ofertą Twojego sklepu w portalach społecznościowych czy też posiada API pomagające tworzyć własne rozszerzenia i funkcjonalności.
Dużym problemem w przypadku wtyczki WooCommerce był do tej pory brak profesjonalnego tłumaczenia na język polski. Portal internetowy wpdesk.pl postarał się wyjść na przeciw temu zapotrzebowaniu, dostarczając internautom za darmo pierwsze pełne tłumaczenie rozszerzenia WooCommerce. W rozbudowanej ofercie naszego internetowego serwisu odnajdziecie także wiele innych ciekawych rozwiązań - dużym zainteresowaniem cieszą się na przykład pluginy integrujące WooCommerce z najpopularniejszymi systemami płatności, takimi jak Transferuj, DotPay czy też Payu.pl. Nasze przykładowe rozwiązania możecie zobaczyć tutaj: bramki płatności woocommerce.
W portalu tym możecie odnaleźć mnóstwo tanich wtyczek i rozszerzeń związanych z systemami WP oraz WooCommerce. Zapraszamy Was do zaglądania na nasz portal i życzymy udanych zakupów.

Szczegóły strony www.wpdesk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »