Mamy: 25915 stron.
MENU

Wygoda, czysty dom, wyprany dywan gwarantuje Gunar.szczecin.pl

Wygoda, czysty dom, wyprany dywan gwarantuje Gunar.szczecin.pl Organizujesz święta w swoim domu i przyjmujesz u siebie całą rodzinę? Wiesz, że wypadałoby zrobić generalne porządki, łącznie z trzepaniem i szorowaniem dywanów, wykładzin, i myciem okien. Nie masz jednak na to czasu, bo masz wiele innych obowiązków, lub stan zdrowia nie pozwala Ci na taki wysiłek? Albo zwyczajnie nie lubisz sprzątać?

W takiej sytuacji dobrym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy, która zajmie się porządkami za Ciebie. Co więcej, zrobi to szybko i przy użyciu profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Jeśli jesteś ze Szczecina, wybierz nas - firmę sprzątającą Gunar.

Mamy bardzo bogatą ofertę i przystępne ceny. Naszą specjalnością jest pranie dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyszczenie dywanów odbywa się w domu klienta: przyjedziemy do Ciebie z naszym sprzętem, dzięki czemu nie będziesz musiał zwijać dywanu, pakować go do samochodu i wieźć do punktu usługowego. Procedurę czyszczenia dostosowujemy do rodzaju dywanu i tego, jak bardzo jest on zabrudzony. Oprócz samego prania, jeśli jest to konieczne, przeprowadzamy też odplamiane i trzepanie. Dywan po praniu nie będzie mokry, jedynie lekko wilgotny. Możliwe jest także pranie zupełnie na sucho!

Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów to jedne z wielu naszych usług. Przeprowadzamy rozmaite prace porządkowe, jak mycie okien, podłogi, szafek...Powiedz nam po prostu, co mamy posprzątać.

Szczegóły strony gunar.szczecin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »