Mamy: 25867 stron.
MENU

Vet4Pet Przychodnia Weterynaryjna - 7 dni w tygodniu

Vet4Pet Przychodnia Weterynaryjna - 7 dni w tygodniu Vet4pet Przychodnia weterynaryjna czynna 7 dni w tygodniu. Grenadierów 9 lok 2 tel. 224142542. Oferujemy kompleksową diagnostykę, Usg zwierząt, rtg, badania krwi i hormonów, testy alergologiczne, chirurgię oraz ortopedię. Komórki macierzyste i terapia ortokine. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu. nPrzychodnia Vet4Pet powstała w styczniu 2011 roku jako odpowiedź na potrzebę profesjonalnej opieki weterynaryjnej Państwa pupili oraz spełnienie naszych marzeń zawodowych. W naszej placówce do Państwa dyspozycji mamy pełen komplet badań dodatkowych. n Wykonacie u nas badania RTG, USG, EKG, Echo serca. Prowadzimy ścisłą współpracę z pracowniami wykonującymi tomografię komputerową i rezonans magnetyczny. Dla dopełnienia możliwości diagnostycznych współpracujemy z czterema laboratoriami weterynaryjnymi, co gwarantuje nam szybkie wykonanie pełnych badań krwi, badań cytologicznych, histopatologicznych i mikrobiologicznych. Oferujemy również badania alergologiczne wraz z odczulaniem. n Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach, kursach i konferencjach naukowych. Podążamy za najnowszymi, innowacyjnymi metodami medycyny weterynaryjnej. Niejednokrotnie leczymy pacjentów cierpiących na poważne schorzenia przynosząc ulgę w cierpieniu i dając szansę na normalne funkcjonowanie.n Możemy poszczycić się takimi osiągnięciami jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie w naszej placówce 12-letniego kota cierpiącego na oponiaka mózgu, przywrócenie sprawności ruchowej całkowicie sparaliżowanemu psu w wieku 10 lat oraz wieloma innymi sukcesami.n Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych pacjentów jesteśmy dla Państwa dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, łącznie z dniami świątecznymi.

Szczegóły strony www.vet4pet.pl:

Komentarze:

 • Maria Zapolska » (raport)

  Jestem zadowolona z poziomu usług, jakie oferuje przychodnia na Grenadierów. Klinika vet4pet jest godna polecenia.

  Data dodania: 23 02 2016
 • Sylwia Lestat » (raport)

  Vet4Pet to znana klinika, Dr.Nowicki jest znanym ortopedą i neurochirurgiem. Podejmuje się leczenia nawet najtrudniejszych przypadków.

  Data dodania: 06 03 2016
 • Maria Listek » (raport)

  Przychodnia godna polecenia-zdecydowanie. Bardzo dobre podejście do zwierzaków zwłaszcza ze strony doktora Nowickiego.

  Data dodania: 09 03 2016
 • Jurny » (raport)

  Świetne miejsce, weterynarze mają bardzo dobre podejście, fachowa pomoc.

  Data dodania: 25 03 2016
 • Asiula » (raport)

  Wyrozumiali ciepli lekarze z dr Nowickim na czele. Wyczerpujące odpowiedzi na każde, nawet głupie pytanie i ogromne serce dla zwierząt. Polecam - najlepsza przychodnia w Warszawie.

  Data dodania: 31 03 2016
 • Renata Majers » (raport)

  Nie znam lepszej kliniki. Dr.Nowicki zajmuje się moim psiakiem już od 2 lat. Mają świetny sprzęt i podejście do zwierzaków. Jestem z ich usług zadowolona.

  Data dodania: 08 04 2016

Dodaj swój komentarz »