Mamy: 26105 stron.
MENU

New Technology - urządzenia wielofunkcyjne

New Technology - urządzenia wielofunkcyjne Ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży i wynajmie urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, drukarek, etc. firmy Canon, Lexmark i wielu innych marek. Ponadto autoryzowany serwis Canon i Lexmark. Oferowane przez nas rozwiązania dotyczą szeroko rozumianego pojęcia zarządzania drukiem. Metodologia NEW-TEC Print Management to usługi mające na celu optymalizację wykorzystania floty urządzeń drukujących i narzędzia do stałego ich monitoringu.
NEW TECHNOLOGY POLAND S.A. jest obecna na rynku biurowym i IT od 1989 roku oferując swoim Klientom sprawdzone rozwiązania z zakresu urządzeń, oprogramowania optymalizującego procesy wytwarzania dokumentów oraz serwisu maszyn.

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi producentami, opierając swoją aktualną ofertę na wyrobach firmy Canon. Nasze zaangażowanie w sprzedaż produktów tej marki zaowocowało uzyskaniem statusu Gold Advanced Solution Partner, a także otrzymaniem dyplomów uznania za osiąganie wyników sprzedażowych. Zdobyty tytuł i wyróżnienia potwierdzają naszą wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy urządzeń, software’u i usług serwisowych.

Szczegóły strony www.new-tec.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »