Mamy: 24858 stron.
MENU

FEMONI - skup złomu węglików spiekanych, stali hss, cyny i jej stopów.

FEMONI - skup złomu węglików spiekanych, stali hss, cyny i jej stopów. Firma FEMONI działa w branży skupu złomu, metali kolorowych i surowców wtórnych. W wyniku wieloletniej obecności na rynku oraz w odpowiedzi na oczekiwania klientów z branży firma wyspecjalizowała się w skupie złomu metali rzadkich.

Skupujemy cały szereg złomów zawierających takie pierwiastki jak: wolfram, kobalt, molibden, nikiel, chrom, wanad, tytan, srebro czy też cynę.

Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem złomu węglików spiekanych, który skupujemy w postaci wierteł, frezów, płytek wieloostrzowych, frezerskich i wylutu.

Skupujemy również złom stali szybkotnących (HSS) zwanych potocznie narzędziowymi w gatunkach: SW18, SW12, SW9, SW7M, SK5M, SK8M, SK5V, SK10V itp.

Pozyskujemy złomy cyny czystej w postaci sztab, przetopek, gąsek, lasek, drutu i wiór, jak również jej stopy z domieszką ołowiu, miedzi, srebra i antymonu.

Dysponujemy konkurencyjną ofertą skupu złomów stopu łożyskowego w gatunkach: Ł89, Ł83, Ł80 itp.

Skupujemy również złom stali wysokoniklowych: hastelloy, inconel, nimonic, incoloy i monel.

Codziennie podnosimy swoje kwalifikacje aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.
Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie aby zapewnić mu najwyższy poziom obsługi, służymy fachową wiedzą i pomocą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.skupcyny.eu:

Komentarze:

  • Jarek » (raport)

    Szybko, sprawnie i bezproblematycznie. Ceny wysokie, polecam

    Data dodania: 06 03 2019

Dodaj swój komentarz »