Mamy: 18313 stron.
MENU

Tanie noclegi w Krakowie

Tanie noclegi w Krakowie Zapraszamy na łamy witryny "Tanie Spanie" Akademickiego Centrum Noclegowego w Krakowie. W portalu przygotowaliśmy prezentacje ofert sieci hoteli studenckich i innych tanich obiektów noclegowych, świadczących usługi hotelowe przez cały rok. Zamieściliśmy również opisy wakacyjnych hosteli, które działają tylko w okresie letnim w domach studenckich (akademikach) Uniwersytetu Jagiellońskiego - oferując najtańsze miejsca noclegowe w Krakowie.
Hotele studenckie sieci ACN przygotowały ciekawe propozycje zarówno dla turystów indywidualnych (patrz folder: Tanie noclegi Kraków), jak i dla grup turystycznych: wycieczek szkolnych, pracowniczych wyjazdów integracyjnych i grup pielgrzymkowych. Organizatorzy wycieczek szczegółowe informacje - o cenach noclegów, wyżywienia i usługach przewodnickich - znajdą na stronie: Noclegi w Krakowie dla grup.
Szczególnie bogata jest oferta wakacyjna, przygotowaliśmy dla Państwa promocje. atrakcyjne ceny, letnie bonusy. Polecamy noclegi dla rodzin z dziećmi (z 50% zniżką dla dzieci do lat 14), mamy specjalną ofertą dla studentów i nauczycieli, weekendowy pakiet dla par, noclegi w niskich cenach dla singli w podróży służbowej.
Pamiętamy o wycieczkach szkolnych, mamy dla nich ciekawe programy zwiedzania, dające możliwość poznania Krakowa na różne sposoby: szlakiem gotyku, renesansu i baroku, szlakiem Młodej Polski, traktem królewskim i przez krakowski Kazimierz w poszukiwaniu śladów historii polskich Żydów. Nasi przewodnicy chętnie towarzyszą grupom szkolnym na ścieżkach krakowskich świętych, na małopolskiej trasie Jana Pawła II (Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice).
Planując wyjazd do Krakowa, nie możesz o nas zapomnieć. Szukaj naszej oferty przez: Noclegi Kraków.

Szczegóły strony www.taniespanie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »