Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Strona główna - Miłej Podroży - Twoje Biuro Podróży

Strona główna - Miłej Podroży - Twoje Biuro Podróży Jesteśmy młodym, energicznym zespołem współpracującym ze znanymi i sprawdzonymi touroperatorami. Wszyscy Organizatorzy posiadają odpowiednie dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia i ubezpieczenia.
Dążymy do tego, aby przygotowana przez nas oferta była atrakcyjna i w pełni satysfakcjonująca a zarazem najlepszą z oferowanych przez biuro podróży. Naszym głównym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta. Indywidualne podejście, zdobyta wiedza i umiejętności dają gwarancję przygotowania oferty idealnie dopasowanej do potrzeb każdego klienta, niezależnie od kierunku i zasobności portfela.
Naszą misją jest zadowolenie turysty, jego uśmiech i miłe słowo po udanym urlopie i wypoczynku. Aby to osiągnąć każdego dnia podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności w zakresie sprzedaży usług turystycznych czynnie uczestnicząc w szkoleniach i wszelkich innych formach studyjnych. Liczne wyjazdy typu study tour pozwalają nam zwiedzać popularne destynacje turystyczne i poznawać bazę noclegową oferowaną przez polskich organizatorów.
Specjalizujemy się także w projektowaniu ofert dostosowanych do odmiennych potrzeb klientów.Z przyjemnością przygotujemy wyjątkową podróż poślubną, narciarskie szaleństwo w Alpach, zorganizujemy wyjazd integracyjny dla firm czy zabierzemy Państwa w najbardziej odległe i egzotyczne zakątki świata.
Dołożymy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Naszym priorytetem jest uśmiech klienta!

Szczegóły strony www.milejpodrozy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »