Mamy: 26195 stron.
MENU

Przyczepy kempingowe nad morzem

Przyczepy kempingowe nad morzem Jeśli wciąż szukasz spokojnego miejsca na odpoczynek nad morzem, warto zwrócić uwagę na Keja, kemping oraz pole namiotowe w miejscowości Pustkowo. To doskonała propozycja na zbliżające się wielkimi krokami wakacje, urlop, dni wolne.

Keja w Pustkowie, to zarówno pole namiotowe, ogrodzone i monitorowane, a także miejsce na kemping, na którym wynająć można przyczepę z podstawowym wyposażeniem.

Keja umiejscowiona jest niedaleko morza i piaszczystej plaży, a jednocześnie w cichym i pełnym zieleni otoczeniu. Z kempingu prowadzi doskonała droga wypadowa na piesze wycieczki i rowerowe wypady.

Sam teren kempingu w Pustkowie jest ogrodzony, monitorowany, czysty i bezpieczny. Na miejscu dostępne są udogodnienia w postaci świetlicy z kominkiem, grilla, wypożyczalni darmowych rowerów, czy placu zabaw dla najmłodszych.

Keja, to opcja dla każdego. Fani kempingu mogą wynająć klasyczną przyczepę na kilka osób, natomiast zwolennicy biwaków poczują się doskonale w namiocie rozbitym w przyjemnym, rodzinnym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się także z opcją tanich noclegów nad morzem. Szczegóły na stronie oraz pod numerem kontaktowym!

Szczegóły strony keja.info.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »