Mamy: 26146 stron.
MENU

Przewodnik Kraków-Przewodnik po Krakowie-Zwiedzanie Krakowa

Przewodnik Kraków-Przewodnik po Krakowie-Zwiedzanie Krakowa Jestem profesjonalnym, licencjonowanym, doświadczonym i sympatycznym przewodnikiem po Krakowie oraz pilotem wycieczek (oprowadzam w języku polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim). Opowiadam o Krakowie - moim ukochanym mieście - w sposób barwny, zajmujący i dowcipny, co sprawia, że mnóstwo faktów samoistnie zapada w pamięci Gości i nikt się nie nudzi. Na mojej stronie znajdziecie Państwo trasy zwiedzania Krakowa i jego okolic, które przygotowałam. Dostosowuję trasy zwiedzania do indywidualnych zainteresowań Gości i układam też trasy wycieczek po Krakowie na życzenie.
Posiadam uprawnienia do oprowadzania po ekspozycjach Wawelu, Oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa (min. Podziemiach Rynku i Fabryce Oskara Schindlera). Zapraszam Państwa serdecznie do wspólnego zwiedzania Krakowa. Zapraszam grupy, turystów indywidualnych, wycieczki szkolne, firmy, pielgrzymki.
Wykonuję też tłumaczenia: polski-angielski i angielski-polski.
Odpowiem na wszelkie Państwa pytania telefonicznie: 509-58-58-93 lub e-mailem: margaret.sega@gmail.com . English: cracow-guide.info .

Szczegóły strony krakowprzewodnik.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »