Mamy: 25555 stron.
MENU

Planik Travel

Planik Travel Biuro Podróży PLANIK TRAVEL jest dynamicznie rozwijającą się firmą w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg. Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez turystycznych w CHORWACJI. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie, bieżący kontakt z dalmatyńską ofertą oraz zmieniającymi się oczekiwaniami turystów stanowi o wysokim poziomie świadczonych usług.
Chorwacja ze względu na swoje walory turystyczne oraz położenie geograficzne obecnie jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem wakacyjnego wypoczynku turystów, w tym i turystów z Polski. Oferujemy Państwu wypoczynek w starannie wybranych przez nas obiektach o standardzie na bardzo doborowym poziomie.

Poza tym oferujemy wiele atrakcyjnych propozycji wyjazdów wakacyjnych we wszystkich kierunkach Świata. W Naszej ofercie znajdą Państwo wyjazdy autokarowe, samolotowe i z dojazdem własnym, wycieczki objazdowe, pielgrzymki, obozy, rejsy.
Na nasza ofertę składają się miedzy innymi imprezy organizowane przez takich touroperatorów jak: ITAKA,SKY CLUB, ECCO TRAVEL, ECCO HOLIDAY, SUN&FUN, WEZYR, OASIS, FUN CLUB, OSCAR, VOLARE TRAVEL i inni.

Jako organizator wczasów i wycieczek specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek na zamówienie dla firm i szkół w kraju i za granicą w atrakcyjnych cenach.

Dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Państwu niezapomniane i pełne wrażeń wakacje.

Szczegóły strony www.planik-travel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »