Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Noclegi Sandomierz

Noclegi Sandomierz Dwór Dwikozy to nowo otwarte Centrum Konferencyjne, usytuowane niedaleko Sandomierza. Dla gości przygotowano 20 stylowo urządzonych pomieszczeń noclegowych, a także 2 apartamenty. Są to przestronne pokoje o dobrym standardzie, zaprojektowane z myślą o gościach, którzy cenią sobie ciekawe wzornictwo i wygodę. Nasz hotel prezentuje specjalną ofertę dla biznesu oraz ofertę imprez okolicznościowych.
Posiadamy dobre warunki, aby organizować konferencje oraz szkolenia. Wszystkie sale konferencyjne mają klimatyzację, a także odpowiednie nowoczesne wyposażenie techniczne. Zapewniamy profesjonalną organizację imprez integracyjnych oraz w razie potrzeby pomagamy w aranżacji wolnego czasu. Organizujemy także przyjęcia okazjonalne, takie jak: wesela, komunie, bale karnawałowe, imieniny, imprezy integracyjne. Do wykorzystania przez gości są dwie duże sale bankietowe o pięknym wystroju dekoracyjnym, które mają powierzchnię 800 m2. Odbywające się u nas imprezy to gwarancja wyśmienitej zabawy, a także noclegi dostępne na miejscu.
Hotele takie jak nasz słynne są także z wyśmienitej kuchni. Można u nas degustować zarówno tradycyjne dania polskie, jak i obce. Jednocześnie gwarantujemy obok dworu duży parking dla gości dostępny całodobowo. Na stronie hotelu w dziale Galeria można zobaczyć fotografie wnętrz i dwór od zewnątrz. Dodatkowo na stronie zamieszczony jest cennik usług, a także jest możliwość rezerwowania noclegów. Decydując się na nocleg w Dwikozach macie Państwo szansę zobaczenia wielu atrakcji turystycznych. Bez wątpienia warto zrobić sobie wycieczkę po Górach Pieprzowych oraz poznać liczne zabytki Sandomierza. W okolicy organizowane są także rejsy po rzece Wiśle.

Szczegóły strony www.dwordwikozy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »