Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Narty w Austrii | www.narty-austria.pl

Narty w Austrii | www.narty-austria.pl Jeśli szukasz wspaniałej, zimowej przygody zapraszamy Cię do nas na Narty w Austrii. Jesteśmy grupą pasjonatów narciarstwa prowadzącą szkolenia, obozy oraz kursy w malowniczej miejscowości Zillertal. Nasz cały zespół jeździ na nartach od dziecka i pała ogromną radością do tego rodzaju aktywności.
Posiadamy kompetencje szkoleniowe, a nasze lekcje prowadzone są tak żeby jazda na nartach sprawiała radość i była przede wszystkim dobra zabawą.
Region Zillertal, w którym prowadzimy lekcje jest uznawany za raj dla narciarzy. Znajduje się w nim 500 km tras narciarskich oraz prawie 180 kolejek górskich i wyciągów. Do dyspozycji narciarzy oddane są trasy o wszystkich stopniach skomplikowania.
Dla osób, które pragną spędzić czas na Nartach w Austrii polecamy pobyt w noclegach w Mayrhofen. Można tam uświadczyć lokalnej kuchni oraz prawdziwej górskiej gościnności. Dla osób, które chcą się rozerwać po jeździe na nartach w okolicy czyha mnóstwo barów z lokalną muzyką. To sprawia że wycieczka z wyjazdu na narty zmienia się w niezapomnianą przygodę. Polecamy wszystkim Narty w Austrii, która jest istnym rajem sportów zimowych.

Szczegóły strony www.narty-austria.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »