Mamy: 26105 stron.
MENU

Gabinet kosmetyczny Tychy Hotel Piramida

Gabinet kosmetyczny Tychy Hotel Piramida Poszukując sprawdzonego hotelu na chwile wytchnienia, rodzinny jubileusz, czy też spotkanie biznesowe, stawiamy często na różnorakie destynacje, które mogą sprostać naszym wymaganiom. Komfortową opcję ukazują nam jednak domy wczasowe, które potrafią zapewnić nam każdą z tych ewentualności. Odnajdziemy wśród nich z pewnością renomowany hotel na Śląsku - Piramida w Tychach, który zasłynął swoją interesującą strukturą, ale również relaksującymi zabiegami, z których można tam korzystać.

Piramida w Tychach to hotel spa w pobliżu Paprocan, odznaczający się nie tylko bardzo malowniczą destynacją, lecz także absolutnie niebanalną budową oraz luksusowymi wnętrzami. Tak interesująca miejscówka sprzyja tak rekreacjom na świeżym powietrzu, jak i atrakcjom dla najmłodszych, można zatem udać się tu wraz z całą rodziną, korzystając z obszaru spa, oddając się upiększającym zabiegom oraz odpoczywając w przyjemnych pokojach.

W luksusowej sali restauracyjnej hotelu Piramida wyprawić możemy nie tylko rodzinny czy też biznesowy posiłek, ale również przyjęcie weselne. Hotel spa ma sporą i klimatyzowaną salę na wesele, proponuje urozmaicone menu, składające się na sporo przepysznych posiłków oraz napojów, a także ogród letni, gdzie możemy nieco wypocząć i zrelaksować się na zewnątrz lokalu.

Tyski hotel Piramida stara się także wyjść naprzeciw wymaganiom zajętych przedsiębiorców, którzy bez problemu odbyć mogą tu służbowe spotkanie lub zorganizować kongres. Hotel Piramida posiada kilka stworzonych w tym właśnie celu sal konferencyjnych, które pomieszczą aż około stu pięćdziesięciu osób. Wszystkie są klimatyzowane a także dobrze oświetlone, co sprawia, że doskonale służą tego typu posiedzeniom.

Wizytówką Piramidy jest też jej całkiem oryginalna bryła. Pomijając fakt, że autentycznie jest w kształcie stożka, aranżację starożytnego Egiptu zachowuje również w środku, ujmując cudownymi statuami, przestronnym foyer oraz wyjątkową elegancją.

Szczegóły strony www.hotelpiramida.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »