Mamy: 25561 stron.
MENU

Domki letniskowe nad morzem-wyspa Wolin-Kołczewo

Domki letniskowe nad morzem-wyspa Wolin-Kołczewo Dobrze wyposażone domki letniskowe na wyspie Wolin.Idealnie dla aktywnych oraz szukających ciszy. Specjalnie polecamy rodzinom z dziećmi.Szeroki wachlarz możliwości: badminton, rower, wędkowanie, wędrowanie, pływanie, golf (plac golfowy 3km), wycieczki statkiem z Dziwnowa, Międzyzdroji lub Świnoujścia.
Do granicy niemieckiej w Świnoujściu ca. 36km.
Wczasowicze szukający rozrywek znajdą ich wiele w atrakcyjnych Międzyzdrojach, Wisełce, Międzywodziu czy Dziwnowie.. Plażowy parking jest oddalony około 2km. Z parkingu do czystej, nieprzepełnionej plaży, wiedzie droga leśna przez Woliński Park Narodowy.
Z wypoczynku o nadmorskim klimacie wrócisz zrelaksowany i pełen energii. Bowiem klimat panujący na wybrzeżu potrafi zdziałać cuda! M.in. odmładza skórę czy chroni przed astmą, żylakami i problemami z tarczycą.
Osoby z niedoczynnością tarczycy przebywając nad morzem uzbrajają się w horrendalną dawkę dobroczynnego jodu, który trafia do ich organizmu podczas takich prozaicznych czynności jak spacerowanie czy jedzenie ryb. Astmatykom nadmorski klimat i charakterystyczne, wilgotne powietrze pomaga usunąć zalegający w oskrzelach śluz, przy okazji nawilżając ich drogi oddechowe.
Zapraszamy

Szczegóły strony www.morze.beepworld.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »