Mamy: 25604 stron.
MENU

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk Wyobraź sobie najwyżej położony i największy obiekt noclegowy, konferencyjny, gastronomiczny i rekreacyjny, położony na szczycie wzgórza, z którego rozpościera się majestatyczny widok na panoramę Beskidu Śląskiego. Brzmi pięknie? To wyobraź sobie teraz, że w tym obiekcie znajduje się aż 550 miejsc dla nocujących osób w 270 pokojach. Co więcej, że każdy pokój wyposażony jest w czystą, schludną łazienkę z wanną lub kabiną prysznicową, komfortowym łóżkiem, nowoczesnym, płaskim telewizorem i cudownym widokiem na górskie szczyty. Mało tego, wyobraź sobie jeszcze, że każdy gość hotelowy może korzystać z bogatej oferty gastronomicznej obiektu, a w szczególności z aż dwóch restauracji, kawiarni, klubokawiarni i ogrodu grillowego, w którym można biesiadować pod parasolami i zadaszonymi wiatami. Ok. Teraz wyobraź sobie jeszcze, że na terenie obiektu znajduje się m.in. strefa SPA & Wellness, basen letni z ratownikiem, liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, jak np. duże szachy, ice-hockey, piaskownica ze zjeżdżalnią, dmuchany zamek, ping-pong, stół do bilarda, 14 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem, a nawet namiot sferyczny, w którym organizowane są przeróżne zabawy sylwestrowe, andrzejkowe, koncerty i dyskoteki.

Pewnie myślisz, że to bujda? Nic bardziej mylnego! Taki obiekt istnieje naprawdę! Ba! I to w Polsce, w województwie śląskim. Precyzyjniej jeszcze - w Szczyrku!

Ten obiekt, to Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo - najbardziej znany obiekt w regionie, którego rokrocznie odwiedza przeszło 55 tys. gości i przeszło 200 firm i organizacji III sektora. Prawda, że liczby robią wrażenie?

Nie zwlekaj dłużej i rezerwuj termin! Te wyprzedają się w zawrotnym tempie!

Szczegóły strony https://www.orle-gniazdo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »