Mamy: 26145 stron.
MENU

Biuro podróży TUI - beztroskie wakacje

Biuro podróży TUI - beztroskie wakacje Biuro podróży TUI zorganizuje Twój wypoczynek, urlop lub wakacje. Najatrakcyjniejsze oferty last minute na wycieczki, hotele, wczasy za granicą. W naszej ofercie Tunezja, Grecja, Egipt, Turcja oraz oferty z dojazdem własnym.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Zawsze staramy się spełnić wszystkie oczekiwania polskich turystów, stąd duże zróżnicowanie hoteli nie tylko na poziomie kategorii, ale specyficznych potrzeb klientów (hotele dla par, dla amatorów golfa, nurkowania, z odnową biologiczną oznaczone "Wellness", dla rodzin z polskojęzyczną animacją dla dzieci w klubach Badingoo, obiekty bardziej kameralne zbudowane zgodnie z typową architekturą kraju, obiekty typu Klub z ofertą All Inclusive). Oprócz oferty zawartej w polskich katalogach klienci mogą rezerwować wakacje z katalogów niemieckojęzycznych, co znacznie poszerza wybór ofert i nawet najbardziej wymagający klient znajdzie ofertę dla siebie. Nasi stali klienci to osoby ceniące komfort i bezpieczeństwo, dla których ważne jest, by urlop był doskonale zorganizowany. Naszą zasadą jest mówienie uczciwie i otwarcie – nasze ceny są przejrzyste, nie ukrywamy żadnych dodatkowych opłat.

Dzięki własnemu systemowi rezerwacyjnemu, TUI oferuje w Polsce możliwość dokonywania rezerwacji oraz sprzedaży kompleksowych usług turystycznych. Składają sie na nie: wakacje czarterowe, rezerwacje hoteli, przeloty liniami lotniczymi, wynajem samochodów i wiele innych produktów związanych z podróżowaniem i wypoczynkiem.

Szczegóły strony www.tui.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »