Mamy: 26147 stron.
MENU

Bieżnie

Bieżnie Perfect Fitness Service mieszczący się w Elblągu jest jedynym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń fitness Matrix na obszarze całej Polski. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich klubów fitness. Poza sprzedażą sprzętu gwarantujemy także fachowy serwis sprzedawanych urządzeń, również w okresie po gwarancji. Funkcjonujemy na rynku fitness już od dziesięciu lat, a więc mamy niemałe doświadczenie.
Nasza oferta sprzętowa została tak skompletowana, by umożliwiać kompletne wyposażenie siłowni. Dodatkowo znajdziecie u nas Państwo specjalistyczne wyposażenie do sekcji kardio oraz do działu izotonicznego. W ofercie występują również urządzenia wielofunkcyjne, którymi są bardzo zainteresowane obiekty hotelowe i rezydencje. Na naszą ofertę w szczególności składają się następujące pozycje: bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery pionowe, steppery, linia G7. Mamy także bardzo ciekawą sekcję dla sprzętu Light-commercial, w skład której wchodzą: bieżnia T1xe a także rowery U1x, posiadające oparcia na przedramiona, przypominające rowery wyczynowe.
Przykładamy dużą wagę do właściwego serwisu sprzedawanych urządzeń. Mamy kilka fachowych ekip serwisowych, które są gotowe w krótkim czasie dojechać do Klienta, dlatego nasz serwis fitness jest niezawodny i satysfakcjonujący. Dla naszych Klientów wprowadziliśmy również niezwykle tanie i wygodne finansowanie w postaci leasingu. Pozwala ono na poprawę wyników finansowych a także daje szansę skorzystania z niskich rat. Jest to bardzo atrakcyjny sposób na sfinansowanie ważnego celu jakim jest wyposażenie fitness.
Każdy, kto chciałby poznać profesjonalne wyposażenie siłowni pochodzące od nas, może to zrobić w jednym z licznych obiektów wymienionych na naszej witrynie internetowej, w dziale realizacje. Do współpracy z nami zachęcamy nie tylko fitness kluby, ale także obiekty wypoczynkowe i typowo sportowe. Sklepy internetowe oferujące sprzęt fitness o klasie premium, również odnajdą u nas specjalistyczne wyposażenie.

Szczegóły strony www.perfectfitness.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »