Mamy: 25862 stron.
MENU

Apartamenty Sienkiewicza na wakacje w Zakopanem

Apartamenty Sienkiewicza na wakacje w Zakopanem Zakopane gwarantuje nam sporo świetnych rozrywek, natomiast http://www.apartamentysienkiewicza.com są rewelacyjnym miejscem wypadowym zarówno na górskie wycieczki jak również do śródmieścia Zakopanego. Sposobów spędzania wolnego czasu jest tam bez żadnych wątpliwości wiele. Poddać można się zimowym szaleństwom lub odpoczynkowi w okolicznych knajpkach ze smakowitym góralskim jadłem.

Każdy z apartamentów składa się na pokój dzienny, kuchnię, łazienkę i minimum jeden pokój sypialny. Pomieszczą do około sześciu urlopowiczów i gwarantują komfortowy nocleg nawet dla najbardziej wymagających gości. Odnajdziemy tam wszystkie niezbędne akcesoria, na przykład kino domowe, jak i inne urządzenia sprzyjające nasze wygodzie. Przyjezdni do dyspozycji mają także podziemne miejsce parkingowe, w którym zostawić mogą swój samochód. W apartamentowcu jest też bezprzewodowa sieć internetowa.

Budynek ApartamentySienkiewicza.com leży w pobliżu Parku Równina Krupowa i jest to perfekcyjna baza wypadowa do wszystkich najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Zakopanego i sąsiadujących miejscowości. Od najcudowniejszych gór Zakopanego oddziela nas tylko kilka km, bez problemu można zatem udać się tam na pieszą wycieczkę.

Apartamenty Sienkiewicza znajdują się w Zakopanem na ulicy Sienkiewicza 12a. Z biurem skontaktować można się osobiście na miejscu albo e-mailowo, pisząc na kontakt@apartamentysienkiewicza.com. Istnieje ponadto sposobność skorzystania z formularza widocznego na stronie www, przez który łatwo przesłać można wiadomość.

Jeśli więc marzy nam się niezapomniany pobyt w zimowej stolicy Polski, bez żadnych wątpliwości dobrze byłoby wybrać te luksusowe miejsca noclegowe, w których wspaniale spożytkujemy wolny czas oraz odpoczniemy po trudach zwiedzania miasta oraz wypraw po górach. To miejsce wprost idealnie się do tego nadaje.

Szczegóły strony apartamentysienkiewicza.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »