Mamy: 26224 stron.
MENU

Kajaki Wigry

Kajaki Wigry Spływ kajakowy idealnym pomysłem na weekend
Nic tak nie zacieśnia więzi jak wspólne rozrywki w gronie najbliższych. Spędzanie czasu ze znajomymi powinno być urozmaicane wieloma możliwościami, takimi jak na przykład spływy kajakowe Hańczą.Czarna Hańcza oraz jej piękne okolice


Udanie się w okolice Czarnej Hańczy z pewnością okaże się niezapomnianą przygodą. Wspomniana rzeka przepływa zarówno przez Polskę, jak i Białoruś, dzięki czemu turyści mają możliwość zapoznania się z unikatowymi walorami krajobrazowymi tamtejszych terenów.

Ciekawym aspektem wydaje się skorzystanie z usług firmy Kajaki-Wigry znajdującej się w Remieńkiniu. Położenie wspomnianego miejsca jest niezwykłe ze względu na fakt, iż turyści mogą również odwiedzić pobliski Wigierski Park Narodowy araz klasztor Kamedułów.Spływy kajakowe Czarną HańcząNiezwykle interesującym pomysłem na miłe spędzenie czasu wolnego jest udanie się na spływy kajakowe kilkudniowe Czarną Hańczą, które są idealnym pomysłem zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Poza zwiedzaniem przepięknych krajobrazów podczas spływów możliwe jest również skorzystanie z możliwości, jakimi są pola namiotowe czy też rozpalenie ogniska w gronie najbliższych na konkretnych odcinkach naszych tras kajakowych.

Noclegi nad Wigrami to idealna opcja na spędzenie czasu wolnego poza domem. Dodatkowo, podczas korzystania z dostępnych atrakcji, każdy uczestnik wyprawy może liczyć na profesjonalną obsługę. Co za tym idzie, oprócz samej obsługi, do dyspozycji wszystkich zainteresowanych oddany zostaje niezawodny sprzęt, który jest bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Szczegóły strony https://www.kajaki-wigry.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »