Mamy: 26145 stron.
MENU

WLEP.org najlepsze obrazki, gry i filmy z internetu

WLEP.org najlepsze obrazki, gry i filmy z internetu Portal Wlep. org to tworzona przez użytkowników strona z najnowszymi filmami, obrazkami, tekstami i linkami z sieci. Wszystkie dodane materiały prezentowane są w formie wlepek (miniaturek obrazków) na tematycznych ścianach (strona główna, poczekalnia, ściana użytkownika, ściana kategorii). Każda dodana przez użytkownika wlepka od razu trafia na stronę dzięki czemu serwis jest dynamiczny i można na nim znaleźć ciekawe rzeczy. Najpopularniejsze wlepki (najczęściej podbijane przez użytkowników) zawsze znajdują się na górze strony. Pod każdą wlepką znajdują się komentarze użytkowników Każda wlepkę można również przypiąć do swojej ściany aby później móc do nie wrócić.

Kategoriami cieszącymi się największą popularności w serwisie są: ciekawostki, demotywatory, dzieci, gry, i rozrywka, erotyka,
memy, komiksy, motoryzacja, nauka i technologia, podróże i miejsca, sport, wydarzenia, zabawne, zwierzęta.

Specjalnie dla kobiet stworzona została podstrona na której znajdują się tylko wlepki z wyselekcjonowanych kategorii jak: podróże i miejsca, dzieci, natura, zdrowie i uroda.

Szczegóły strony wlep.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »