Mamy: 26146 stron.
MENU

Wędkarstwo Morskie Ustka

Wędkarstwo Morskie Ustka Doskonałym uzupełnieniem wędkarskich przygód na akwenach stałych i płynących mogą być wyprawy morskie na połowy dorsza w morzu. Wielu amatorów wędkowania decyduje się na rejs kutrem daleko w morze, by przeżyć morską, a na dodatek wędkarską przygodę.
Ustka jest portem, gdzie znajdziemy kilkanaście jednostek wędkarskich.
Rejs trwa zazwyczaj od ośmiu do dziesięciu godzin. To dość długo zważywszy, że rzucanie do morskiej toni i wyciąganie ważącego co prawda tylko około 100g. pilkera może dać się nieźle we znaki. A jeśli na dodatek trochę buja, to po rejsie wrócimy nieco sponiewierani. W nagrodę mamy zazwyczaj kilka lub nawet kilkanaście dorszy.
Jeśli nam się poszczęści to wrócimy do domu z kilku kilogramowym okazem dorsza. Niemal w każdym porcie na polskim wybrzeżu znajdziemy kuter czy łódź, której właściciel świadczy usługi typu rejsy wędkarskie. W zależności od portu i właściciela ceny rejsów wahają się od 110 do 160 złotych od osoby.
W naszym portalu pod nazwą Wędkarstwo morskie Ustka prezentujemy porady wędkarskie i oferty usługodawców wykonujących usługę typu rejsy wędkarskie na połów dorsza.
Pobyt nad morzem ubarwiony przygodami i rejsem w morze na połów dorszy będzie z pewnością powodem do dumy niejednego wędkarza.

Szczegóły strony www.wedkarstwo-morskie.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »