Mamy: 24035 stron.
MENU

Tkaniny dresowe Makalele

Tkaniny dresowe Makalele Makalele to pasmanteria internetowa, w której kupisz tkaniny dresowe i nie tylko. Nasz sklep możesz odwiedzić też stacjonarnie w Warszawie i na miejscu obejrzeć wszystkie materiały, jednak pamiętaj, że wtedy zapłacisz tylko gotówką. Aby nie stawiać naszych klientów w sytuacji, kiedy kupują tkaniny w ciemno, stworzyliśmy wzorniki. Są dostępne na naszej stronie WWW. Na wszelkie pytania odpowiadamy pod numerem telefonu 604 680 566 albo adresem e-mail kontakt@makalele.pl.

Tkaniny dostępne w naszym sklepie to między innymi: drelich, muślin bawełniany double gaze, tkanina bawełniana surowa, biała, zadrukowana. A dzianiny? Wśród nich: ściągacze i materiały prążkowane na czapki, bawełnę przecieraną i ozdobną, dresówkę drapaną, dresówkę typu pętelka, jersey 100% i jersey z elastanem.

W sprzedaży mamy i tkaniny gładkie, i pokryte zwracającymi uwagę wzorami. Najczęściej wykorzystywane techniki zadruku to sitodruk, druk cyfrowy, druk hybrydowy i rotacyjny. Każdy z nich wymaga innej pielęgnacji, dlatego o jej szczegółowych zasadach informujemy na stronie internetowej. Podpowiadamy tam także, co można uszyć z danego materiału.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!

Szczegóły strony https://makalele.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »