Mamy: 23028 stron.
MENU

Restauracja i kawiarnia Casablanca

Restauracja i kawiarnia Casablanca Casablanca - restauracja i kawiarnia mieści się w Zielonej Górze przy ul. Krośnieńskiej 12. Zapraszamy na pyszne pizze, makarony, zupy i desery.
Doświadczona kadra, która doświadczenie zdobywała w prestiżowych restauracjach na zachodzie Europy. We wszystkie swoje dania wkładają 100% umiejętności i 200% pasji.
Wszystkie nasze potrawy przygotowujemy z myślą, że mają być takie jak w domu. Każda pora roku dostarcza nam inny wachlarz składników. Dlatego na każdą porę roku, mamy przygotowane inne menu. Tak jak w domowej kuchni, gotujemy to, co jest świeże i pachnące. Słyniemy z oryginalności.
Jesteśmy pasjonatami kawy i herbaty. Posiadamy ponad 50 gatunków kaw i herbat z całego świata, aby każdy znalazł u nas swój smak.
Wszystkie posiłki przygotowujemy z ekologicznych i sprawdzonych składników, w myśl zasady - jakość budzi zaufanie.

Sprostamy wszystkim gustom:
Kuchnia śródziemnomorska - Świeże ryby i owoce morza, przygotowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami, które podawane są w akompaniamencie specjalnie wyselekcjonowanych win.
Kuchnia polska - tradycyjne polskie potrawy, ze wszystkim zakątków naszego pięknego kraju, przygotowane tylko z lokalnych i świeżych składników.
Wyśmienite dodatki - przystawki, a także wszelkiego rodzaju dodatki, które pozwolą rozkoszować się smakiem i aromatem charakterystycznych dla różnych regionów produktów.

Szczegóły strony https://casablanca.zgora.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »