Mamy: 26147 stron.
MENU

Iluzjonista Tomasz Jusza - Bawi i fascynuje! - Pokazy iluzji

Iluzjonista Tomasz Jusza - Bawi i fascynuje! - Pokazy iluzji Tomasz Jusza to młody, bardzo interesujący iluzjonista z Trójmiasta. Jego pokazy to kwintesencja elegancji, precyzji i świetnej dawki humoru. Dzięki temu pokaz iluzji w jego wykonaniu doskonale nadaje się na każdą imprezę - zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych widzów.
W swoich pokazach Tomasz stawia przede wszystkim na dobrą zabawę i zaangażowanie do niej wszystkich gości, uczestniczących imprezie. Pozwala to na integrację całej grupy :)
Pokaz trwa zwykle 30-40 minut, sprawdzi się więc na każdej imprezie. Polecamy go szczególnie wszystkim tym, którzy organizując imprezę chcą dostarczyć swoim gościom wspaniałą rozrywkę, niecodzienną i zapadającą głęboko w pamięci.
Triki, które wykonuje Tomasz, to fuzja klasycznych efektów z nowoczesnymi aranżacjami. Wykonuje je albo z akompaniamentem muzycznym, albo z komentarzem słownym. Wszystko to sprawia, że jego pokazy cechują się dużą dynamiką i ciekawą fabułą.
Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów imprez takich jak wesela, urodziny, imprezy firmowe i integracyjne, festyny i wydarzenia kulturalne.

Szczegóły strony www.tomaszjusza.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »