Mamy: 26147 stron.
MENU

Żurawie Przyścienne

Żurawie Przyścienne ErgoLift to w pełni profesjonalna firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku, której idea działania sprowadza się do zapewniania dobrej przestrzeni pracowniczej. W swojej ofercie udostępniamy maszyny dwóch doskonałych firm ze Szwecji, a mianowicie Bd Lift i Movomech.
Bd Lift specjalizuje się w wytwarzaniu a także sprzedaży maszyn dla sektora medycznego, rolnego oraz samochodowego. W naszej ofercie dostępne są w szczególności: wanny ociekowe, kontener do substancji niebezpiecznych, wózki do magazynów, kosze do wózków magazynowych, platformy bezpiecznego dostępu. Wielkim zainteresowaniem cieszą się poza tym podesty nożycowe wykonane ze stali nierdzewnej. Produkty Bd Lift to rozległy wybór maszyn, dopasowanych do potrzeb aktualnego rynku, i jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasi doświadczeni doradcy zawsze służą fachową pomocą i radą. Wszystkie zamówione produkty przesyłamy w krótkim czasie.
Druga z firm Movomech jest sprawdzonym dostawcą całościowych rozwiązań dla stanowisk pracy oferowanych z użyciem ergonomicznych maszyn i narzędzi. Nasza oferta nowatorskich produktów adresowana jest do takich branż, jak: przemysł farmaceutyczny, drzewny, przetwórczy oraz motoryzacyjny. Nasze ergonomiczne urządzenia ułatwiają transport oraz przemieszczanie bardzo ciężkich ładunków, a także montowanie elementów i przechowywanie drewna.
W ofercie występują między innymi: podnośnik pneumatyczny, nożyce, podnośniki próżniowe, żurawie przegubowe, żurawie przyścienne oraz wciągnik łańcuchowy. Ponadto dostępne są także: manipulator pneumatyczny, specjalistyczne profile, suwnice aluminiowe oraz wciągarka elektryczna. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej ErgoLift, gdzie umieszczone są katalogi produktów. Jesteśmy zawsze otwarci na życzenia Klientów, i dlatego z radością realizujemy również różnego typu zamówienia niestandardowe, gdyż dbamy głównie o to, aby każde środowisko pracy było przyjazne i w pełni bezpieczne.

Szczegóły strony www.ergolift.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »