Mamy: 25561 stron.
MENU

Trojfazowe.pl Silniki elektryczne trójfazowe i prądu stałego

Trojfazowe.pl Silniki elektryczne trójfazowe i prądu stałego Sklep internetowy trojfazowe.pl posiada największą ofertę silników elektrycznych dla przemysłu takich jak silniki trójfazowe klatkowe, pierścieniowe, prądu stałego czy wielobiegowe. U nas znajdziesz wszystkie typy i moce silników dostępne na miejscu, bez oczekiwania na sprowadzenie. Sprzedajemy głównie silniki używane znanych producentów takich jak Celma, Emit Żychlin, ABB, Siemens, Asea czy WEG. Silniki używane mogą stanowić znakomitą alternatywę dla fabrycznie nowych, ze względu na cenę, jak i czas oczekiwania. Znakomita większość fabryk nie posiada silników, szczególnie większych mocy, dostępnych od ręki. Czas oczekiwania na silnik nowy może wynieść nawet kilka miesięcy. W przypadku awarii w zakładzie, kiedy taki przestój jest nie do zaakceptowania polecamy naszą ofertę sprawdzonych silników używanych lub nieużywanych znanych producentów, na które dajemy gwarancję. Nasze silniki stanowią też bardzo dobrą alternatywę dla nowych silników produkcji chińskiej. Silnik znanego producenta mimo upływu lat, dzięki jakości wykonania i zastosowanych materiałów będzie zawsze lepszym wyborem od taniego produktu pochodzenia chińskiego, którego tylko importer jest polski.

Silnik elektryczny prawidłowo użytkowany i przechowywany praktycznie nie ulega zużyciu, poza elementami eksploatacyjnymi - łożyskami. Każdy silnik sprawdzamy pod względem elektrycznym dokonując pomiaru rezystancji izolacji, a łożyska wymieniamy. Tak przygotowany silnik jest jak nowy, gotowy do pracy przez następne długie lata.

Sprzedaliśmy już tysiące silników do różnych fabryk i zakładów w Polsce i Unii Europejskiej. Do silnika zawsze możemy dobrać zestaw kół pasowych. Specjalizujemy się także w doborze falowników, które również posiadamy w ofercie.

Szczegóły strony https://trojfazowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »