Mamy: 23884 stron.
MENU

Sklep z ozonatorami powietrza i wody

Sklep z ozonatorami powietrza i wody W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę polskich ozonatorów powietrza i wody. Ozonatory dostępne w naszym sklepie cechują się tym, że nie są oparte na awaryjnej technologii płytek ceramicznych. Nasze ozonatory są bardziej odporne na kurz oraz wilgoć w porównaniu z urządzeniami do ozonowania sprzedawanymi przez konkurencyjne firmy. Dodatkowo, zredukowana została ilość wielotlenków azotu wytwarzanych przez nasze urządzenia ozonujące.

W asortymencie naszego internetowego sklepu znajdą Państwo między innymi:
- ozonatory powietrza do pomieszczeń o wydajności od 8 do 250 gramów ozonu na godzinę pracy urządzenia,
- ozonatory samochodowe służące do ozonowania wnętrz samochodów, odgrzybiania klimatyzacji samochodowej,
- ozonatory powietrza dla alergików,
- ozonatory wody - produkujemy ozonatory wody basenowej, urządzenia do ozonowania wody w domu oraz systemy ozonowania wody przemysłowej

Ponadto nasz internetowy sklep oferuje Państwu dwa typy generatorów ozonu - wytwarzające ozon z otaczającego powietrza oraz urządzenia wytwarzające ozon z powietrza lub tlenu dostarczanych pod ciśnieniem.

Urządzenia wytwarzające ozon z otaczającego powietrza, służą do ozonowania pomieszczeń oraz wnętrz samochodów, ozonowaniu, odgrzybianiu klimatyzacji samochodowej. Generatory ozonu, które wytwarzają ozon z powietrza lub z tlenu pod ciśnieniem, służą do ozonowania płynów, np. powietrza i wody, dzięki czemu woda pozostaje sterylna, czysta, a powietrze wolne od bakterii i zarazków.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta umieszczoną na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony https://ozonator.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »